Bize bildirin: Kira sözleşmelerinin uzatılması veya yüksek arazi kiraları ile ilgili sorunlar yaşadınız mı? | Özel mülk

Hükümetin kira reformu yasa tasarısıİngiltere ve Galler’deki ev ve apartman dairelerinde konut sahiplerinin kira sözleşmelerini uzatmalarını ve mülk satın almalarını kolaylaştırmayı ve daha ucuz hale getirmeyi amaçlayan proje, komite incelemesi aşamasında. Tasarı aynı zamanda yeni inşa edilen evlerin kiralanmasını da yasaklayacak, ancak İngiltere ve Galler’deki apartman dairelerini yasaklayacak.

Milletvekilleri İngiltere ve Galler’deki mülk sahiplerini yılda 8.000 £’a kadar “fahiş” arazi kiraları talep ettikleri için eleştirdi.

Masraflardan ya da diğer zorluklardan dolayı kira sözleşmelerini uzatmaya ya da mülkiyeti değiştirmeye çalışırken sorun yaşayan kişilerden haber almak istiyoruz. Ayrıca pahalı arsa kiraları yaşayanların da görüşlerini almak isteriz.

Deneyiminizi paylaşın

Bu formu kullanarak konut sahibi olarak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Anonim olabilen yanıtlarınız, form şifrelendiğinden ve katkılarınıza yalnızca Guardian’ın erişebildiğinden güvenlidir. Bize sağladığınız verileri yalnızca özelliğin amacı doğrultusunda kullanacağız ve bu amaç için artık ihtiyacımız kalmadığında tüm kişisel verileri sileceğiz. Gerçek anonimlik için lütfen bunun yerine SecureDrop hizmetimizi kullanın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir