İnceleme: Citi Simplicity Kredi Kartı

Bakiye transferlerinde 21 ay boyunca %0 başlangıç ​​APR’si: Bakiye transferleriyle ilgili karşılaştığımız en uzun tanıtım dönemlerinden birinde, tam 21 ay boyunca aktarılan bakiye üzerinden %0 başlangıç ​​APR’si alacaksınız, bu da bakiyenizi ödemek için neredeyse iki yılınız olacağı anlamına geliyor.

Satın almalarda 12 ay boyunca %0 tanıtım APR’si: Ayrıca ilk 12 ay boyunca yeni satın alımlarda %0 başlangıç ​​APR’si alacaksınız. Kartla herhangi bir şey satın almayı planlıyorsanız bu yararlı bir avantajdır.

Son ödeme tarihinizi seçin: Mali durumunuzu yönetme konusunda biraz esneklik uzun bir yol kat edebilir. Kart, ayın başında, ortasında veya sonunda olsun, mevcut herhangi bir ödeme tarihi arasından seçim yapmanıza olanak tanır. Bu şekilde maaş çekinize uygun otomatik ödemeler ayarlayabilirsiniz.

Gecikme ücreti yok: En benzersiz avantajlardan biri, hiçbir gecikme ücretinin olmamasıdır. Faturanızı her zaman zamanında ödemeniz gerekir; çünkü geç ödemeler yine de kredinizi etkileyebilir, ancak hata yaparsanız ve bir ödemeyi kaçırırsanız sizden ücret alınmayacağını bilmek güzel.

Ceza yok APR: Bazı ödemeleri kaçırırsanız, çoğu kredi kartı faiz oranınızı ceza APR’sine yükseltir. Citi Simplicity® Kartı hiçbir zaman ceza ücreti talep etmez, dolayısıyla APR’niz geç ödemeler nedeniyle artma riskiyle karşı karşıya değildir.

Yıllık ücret yok: Bu kartın yıllık ücreti yoktur; bu, amacınız borcunuzu ödemekse önemli bir özelliktir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir