Wells Fargo Aktif Nakit Kart İncelemesi

Sınırsız %2 nakit ödül — Kart sahipleri, etkinleştirilecek hiçbir kategori veya izlenecek kazanç sınırı olmaksızın, satın alma işlemlerinde %2 oranında sınırsız nakit ödül kazanır.

Belirli kategorilerde daha yüksek nakit iade oranları sunan başka kartlar da var ve buna değse de daha fazla çaba gerektiriyorlar. Ayrıca genellikle bir üst sınıra tabidirler ve hangi satın alımlara uygulandıkları konusunda sınırlıdırlar. Wells Fargo Active Cash® Kartı, yine de yüksek ödüller sunan, kullanımı kolay bir kart isteyen biri için mükemmeldir: Satın alımlarınızda sınıfının en iyisi sabit ödülleri, herhangi bir limit veya sınırlama olmadan hemen kazanacaksınız. içinden atlamak için.

200 $ nakit ödül kayıt bonusu — New Wells Fargo Active Cash® Kartı sahipleri, ilk üç ayda yalnızca 500 $’lık alışveriş yaparak 200 $ nakit ödül kayıt bonusu kazanabilirler. Bu sadece yıllık ücreti olmayan bir kart için çok rekabetçi bir kayıt bonusu değil, aynı zamanda bu Wells Fargo kredi kartını diğer %2’lik arka kartlardan ayıran şeylerden biri. Kayıt bonusu da olan, %2 sınırsız nakit ödüllü başka bir kredi kartına henüz rastlamadık.

15 aylık %0 Nisan başlangıç ​​teklifi — Yeni kart sahipleri, tam 15 ay boyunca hem yeni satın alımlarda hem de geçerli bakiye transferlerinde %0 başlangıç ​​APR’sinden yararlanabilirler. (Bu dönemden sonra, %20,24, %25,24 veya %29,99 Değişken APR’lik bir geçiş oranı uygulanır.) Sadece %0 başlangıç ​​APR’si için pazarlanan kartlarla karşılaştırıldığında bile bu harika bir teklif. Bu, bu kartın 2025’e kadar alışverişlerinizde ve bakiye transferlerinizde faizden kaçınmanıza olanak tanıyacağı anlamına geliyor!

İndirimli faiz oranına ve daha düşük bakiye transfer ücretine hak kazanmak için bakiye transferlerinin ilk 120 gün içinde yapılması gerektiğini unutmayın.

Yıllık ücret yok — Çoğu durumda yüksek ödül oranları, yüksek yıllık ücretler anlamına gelir. Yıllık 0 ABD doları ücrete sahip Wells Fargo Active Cash® Kartıyla bu mümkün değil.

Cep telefonu koruması — Tipik bir cep telefonunun fiyatının yüzlerce dolar olduğu göz önüne alındığında, bir tür sigortaya sahip olmak iyi bir fikirdir. Bu Wells Fargo kartıyla, yalnızca cep telefonu faturanızı kartınızla ödeyerek 600 dolara kadar dahili cep telefonu korumasından yararlanabilirsiniz. Sigorta kapsamı 25$’lık bir indirime tabidir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir